About

Mgr. Michal "Dodo" Urban 

Narozen 30. 9. 1978. V letech 1994-1998 studium na SSUPŠ Zámeček, poté od roku 2002-2007 studium malby a dějin umění na pedagogické fakultě ZČU. 10 let jsem se živil restaurováním nástěnných maleb. Tetuji od roku 2005. Odmítám tetovat motivy ideologií, které se neslučují s mým přesvědčením (nacistické a diskriminační symboly). Po domluvě je možné pro každého vytvořit originální, individuální návrhy tetovacích motivů.

Mgr. Petra Nedvědová

Po střední keramické škole v Karlových varech jsem vystudovala výtvarnou výchovu na Západočeské univerzitě. Tetování jsem se začala věnovat v roce 2012. Zabývám se především blackworkem a přírodní tématikou. Vždy dávám přednost tvorbě originálních tetování po konzultaci Vašich nápadů a myšlenek.

Kontakt

Mobil:Dodáč +420 731 523 120
Mail: dodoftattoo@gmail.com
Preferuji telefonickou domluvu, na SMS nereaguji

Mobil:Petromila +420 722 603 483

Mail : petromilaned@gmail.com

Ceny tetování

Zhotovení návrhu: 500,-
Jedna hodina tetování: 1000,-
Minimální částka za tetování: 1500,-
U velkých tetování se cena odvíjí podle rozsahu a složitosti.

NEWS

SPOUŠTÍME OBJEDNÁVKY NA ROK 2018 ! Termíny budem rozdávat na únor a březen.Vaše nápady pište na WLfb nebo na email: dodoftattoo@gmail.com Petře na petromilaned@gmail.com PROSÍM NEPIŠTE 2X ANI 3X, VŠEM ODPOVÍME!! OBJEDNÁVKY BUDOU TRVAT DOKUD JE NEUZAVŘEME A PAK VŠEM NAPÍŠEME . DÍKY ! Petromila vybírá zálohy za přidělený termín. Ceny za tetování zůstávají stále stejné a to 1000 korun/h základní částka je 1500 kč. Rád bych všechny upozornil na to ,že hodinovou taxu budeme v salonu už striktně dodržovat. Je pravděpodobné, že se na všechny nedostane tak prosím o toleranci, naše diáře nejsou nafukovací. Motivy, které budeme dělat si budeme vybírat a nebudem tedy dělat vše ,proto prosíme o pochopení. 
Budeme rádi, když objednávky budou chodit s vyplněným dotazníkem. Usnadnilo by nám to moc práci při vyřizování objednávek.
1. Od koho tetování chci (Dodáč,Petromila)
2.Téma ,motiv
3.Velikost a umístění tetování
4.Referenční foto, obrázek (ideálně něco z prací někoho z nás )
BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT !!!!

 Děkujeme za přízeň WL crew. 

 

 

 

me
petromila